مراسم گرامیداشت یار همیشگی ورزش اوز، شادروان عبدالله هاشم پور

۲ هفته پس از درگذشت شادروان عبدالله هاشم پور، مدیر فقید باشگاه اوز جوان، به همت اداره ورزش و جوانان و جمعی از علاقه مندان، شامگاه ۲۵ اردیبهشت از وی تجلیل شد.

این مراسم با حضور برادران شادروان، جمعی از علاقه مندان ، مسئولین و معتمدین اوز، روسای اداره ورزش و جوانان گراش و بنارویه و جمعی از ورزشکاران و ورزشدوستان روستاهای بخش در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار شد.

 

 

سید یوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان با سپاسگزاری از شرکت کنندگان، با اشاره به فعالیت باشگاه اوز جوان از دهه ۵۰ تا کنون و مقام های متعددی که این باشگاه کسب کرده، شادروان هاشم پور را خدمتگزاران نسل های مختلف معرفی کرد و جام های قهرمانی که در مراسم گذاشته شده بود را یاد آور خاطرات زیادی دانست. وی با اشاره به زادروز فردوسی شعری در وصف عبدالله هاشم پور از زبان حکیم طوس قرائت کرد و گفت: به عنوان متولی ورزش تلاش می کنم یاور برادران هاشم پور برای تثبیت زمین ورزش اوز جوان باشم.

 

علی تیرزن به تشریح شکل گیری تیم اوز جوان پرداخت و گفت: عده ای از نوجوانان و جوانان در دهه ۵۰ در زمین مصلی به فوتبال می پرداختند که بعد با نام تیم شاهین فعالیت خود را ادامه دادند. وی از عبدالغفور نامدار و غلام جهاندیده به عنوان ۲ نفر از کسانی که تیم را همراهی می کردند نام برد. تیرزن تغییر نام شاهین به اوز جوان را به پیشنهاد غلام جهاندیده نسبت داد و گفت در ادامه کار عبدالله هاشم پور به این تیم پیوست.

 

پس از قرائت پیام تسلیت شورای استان به مناسبت درگذشت شادروان هاشم پور ، علی امیری از پیشکسوتان و مربی نوجوانان باشگاه قطعه شعری در وصف عبدالله سرود.

 

ابراهیم احمدی مدیر مسئول پیام اوز، عبدالله هاشم پور را چهره ماندگار و محبوب ورزش دانست. وی خدمات ۴۰ ساله عبدالله در عرصه ورزش با ۵ نسل متفاوت را رمز ماندگاری وی و حضور گسترده مردم در این مراسم، تدفین و ختم و مراجعه بیش از ۴ هزار نفر به مصاحبه با هاشم پور در سایت اوز امروز را از نشانه های محبوبیت وی دانست. احمدی پیشنهاد کرد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا فعالیت خود را به برگزاری روز اوز محدود نکرده و برای تجلیل از فعالین عرصه های مختلف در زمان حیات آنان نیز برنامه ریزی کند.

 

شیخ صالح انصاری مدیر مجتمع دینی فرهنگی امام شافعی سخنران اصلی مراسم بود که ضمن تکرار این سخن که محبوب ترین فرد نزد خدا مفیدترین آنان است گفت: اصل مطلب دینداری آن است که در خدمت خلق خدا باشیم.

 

پخش کلیپی از فعالیت شادروان هاشم پور و باشگاه اوز جوان، قرائت شعری در وصف عبدالله هاشم پور توسط محمد رفیع نامی و اهدای تندیس و لوح از سوی اداره ورزش و جوانان اوز و محمد شمس از  نمایندگی ورزش و جوانان بنارویه به صالح و حمزه هاشم پور از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

در ابتدای مراسم پس از قرائت قرآن مجید توسط فضلی امام جماعت مسجد اوز جوان، نوجوانان عضو باشگاه اوز جوان با اهدای گل نسبت به شادروان ادای احترام کردند.حاجی صدیقی، عادل بیضایی، رامین امیری و عبدالله افراسیابی در برگزاری این مراسم و سایر برنامه های این باشگاه فعالیت موثری داشتند.

منبع:سایت خبری اوز امروز

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در پنج شنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸:۰۰ ق.ظ

دیدگاه