حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز در اوز

مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ایران به اتفاق پیمان ابوالحسنی رئیس هیئت تنیس روی میز استان فارس امروز ۵ دی، با استقبال جمعی از مردم و مسئولین در اوز حضور یافتند.

به گزارش سایت خبری اوز امروز،آنان ضمن بازدید از سالن در دست احداث تنیس روی میز امینی و  دیگر امکانات ورزشی اوز در نشستی با حضور مسئولان، معتمدین و ورزشکاران شرکت کردند.

قارداشی دراین نشست ضمن تقدیر از خدمات انجام گرفته در این رشته و تشکر از خیرین به ویژه عبدالخالق امینی گفت: ۲۲۶ کشور در فدراسیون جهانی تنیس روی میز عضو هستند که این ورزش بیشترین کشور عضو در بین رشته های ورزشی را دارد و پس از آن دومیدانی با ۲۱۳ و فوتبال با ۲۱۱ بیشترین کشور عضو را دارند. وی افزود: این رشته در ایران ۲۱ هزار نفر عضو دارد و علاوه بر این که درخانواده ها محبوبیت دارد، دانش آموزان، دانشجویان، کارگران و.. حتی بیماران خاص نیز دراین رشته عضویت دارند.

با توجه به توانمندی هایی که در اوز وجود دارد می توان نسبت به برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری، مسابقات استانی و کشوری و حتی مسابقات بین المللی با توجه به زیر ساخت هایی مانند فرودگاه و جاده های ایمنی که وجود دارد در آِینده اقدام کرد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: پیمان ابوالحسنی رئیس هیئت استان، رئیس کمیته آموزش فدراسیون نیز هستند و از وجود وی برای برگزاری دوره های آموزشی می توان استفاده کرد اما باید شهریه را از متقاضیان دریافت کرد و فدراسیون همکاری لازم را می کند.

قارداشی افزود: تیم ملی معمولا دارای ۱۰ بازیکن شامل ۵ نفر از آقایان و ۵ نفر از بانوان هستند و اردوی تیم ملی در لارستان که اخیرا برگزار شد با موفقیت و رضایت بازیکنان تیم ملی همراه بوده است. برگزاری مسابقات تنیس روی میزدر مناسبت های ملی مذهبی و اعزام بازیکن مربی بین المللی به اوز از دیگر برنامه هایی است که می توان در اوز انجام داد.

پیمان ابوالحسنی رئیس هیئت تنیس روی میز استان نیز دراین نشست گفت: با پتانسیل هایی که در منطقه وجود دارد با تعامل می توان از این پتانسیل ها به بهترین شکل ممکن برای پیشرفت این رشته استفاده کرد. علاوه بر همکاری در برگزاری دوره های آموزشی و اعزام مربی بازیکن خارجی می توان مسابقات استانی به نام خیرین و با اخذ مجوز پخش تلویزیونی برگزار کرد و ما هرکمکی از دستمان برآید کوتاهی نخواهیم کرد.

در ابتدای این نشست سید یوسف حسینی به سابقه ۴۳ساله نمایندگی تربیت بدنی در اوز اشاره کرد و رشته تنیس روی میز را از رشته هایی دانست که حتی قبل از راه اندازی نمایندگی تربیت بدنی فعال بوده است. وی از عارف مولوی رئیس هیئت تنیس روی میز و سایر اعضای این هیئت که در احیای مجدد این رشته فعال بوده اند تقدیر کرد و خدمات فریدون بالانچی و عبدالحمید پیشداد روسای سابق تربیت بدنی تقدیر کرد. حسینی افزود: در اوز ۲۳ هیئت ورزشی فعال است که در ۱۸ رشته بانوان نیز فعال هستند.

عارف مولوی رئیس هیئت تنیس روی میز اوز نیز ضمن معرفی همکاران خود در این هیئت، گزارشی از فعالیت ها در زمینه سخت افزاری و نرم افزاری ارائه داد و از اعزام تیم تنیس روی میز اوز به امارات و استقبال اوزی ها و ایرانی ها از این تیم سخن گفت.

در پایان این نشست از عبدالخالق امینی خیر سالن تنیس در دست احداث، عبدالحمید پیشداد ، عارف مولوی و مژگان شفائی با اهدای لوح که به امضای رئیس فدراسیون و رئیس هیئت تنیس روی میز استان رسیده بود، تقدیر شد.

بازدید از سالن دست احداث تنیس امینی، سالن ورزشی ریاست جمهوری، خوابگاه زمین پیما و کوهگرد، سالن تنیس روی میز کنونی،مهمانسرای شادروان اسماعیل نظری، ۱۱ برکه، دانشگاه های پیام نور و آزاد از دیگر برنامه های این دیدار بود.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در سه شنبه, ۰۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۸ ق.ظ

دیدگاه