رکاب زنی دوچرخه سواران نونهال کودکستان ساره سعادت به مناسبت دهه فجر

به گزارش سایت خبری اوز و به نقل از مدیر مهد و کودکستان ساره سعادت، به مناسبت جشن پیروزی انقلاب روزشنبه ۱۶ بهمن ، مسابقه برنده برنده دوچرخه سواری ودومیدانی باحضوربیش از ٧٠ نوآموز مهدوکودکستان سعادت در زمین چمن ورزشگاه شهدای اوز برگزار شد.

این مسابقات با داوری سعید پرمون ، عبدالرحمان بنار، فاطمه خضری ، فرشته وحدانی ومربیان کودکستان: پروین لطافت ،ویدا زرگرنژاد ، فاطمه امیدواری، ،خدیجه فلامرزپور،عارفه وحدانی بامدیریت فریبا نامدار برگزارگردید.

سعید پرمون رئیس هیات دوچرخه سواری اوز ضمن تشکر از مدیریت این کودکستان جهت برگزاری سالانه این مسابقه گفت: ترویج ورزش در بین نونهالان میتواند باعث افزایش قابل توجه سلامت در جامعه کنونی باشد.بالاخص که دوچرخه از وسایل مورد علاقه تمامی کودکان میباشد و به دلیل قرار داشتن این ورزش در شاخه ورزش های هوازی میتواند از لحاظ عملکردی در سلامت افراد موثر واقع شود.

عبدالرحمن بنار مربی تیم دوچرخه سواری اوز نیز ضمن تشکر از مسئولین کودکستان سعادت جهت پیشگام بودن در این مسئله افزود: گام‌های بسیار مهمی در راستای توسعه دوچرخه‌سواری در سطح منطقه برداشته شده است و شاهد موفقیت‌های خوبی نیز در این زمینه هستیم.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۷:۰۲ ق.ظ

دیدگاه