سوت اولین المپیاد ورزشی درون مدسه ای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ در مدسه مهر و ماه کرانی به صدا در آمد

چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با حضور محبوبه مساح کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش اوز،نورالهدا بیگدلی روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و جمعی از اعضای شورای مدرسه در آموزشگاه مهر و ماه کرانی به صدا در آمد.

در این المپیاد ورزشی که با حضور دانش آموزان این مدرسه برگزار شد، شرکت کنندگان در رشته های،دو،حلقه،تنیس و طناب به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.

فتحیه فتحی مدیر این واحد آموزشی در این مراسم با اشاره به اهداف برگزاری این المپیاد اظهار داشت: طرح المیپاد ورزشی درون مدرسه‌ای به‌منظور ارتقاء سطح سلامت دانش آموزان، افزایش نشاط و شادابی و بالابردن سطح مهارت‌های ورزشی آنان برگزار می‌شود.

وی ضمن تاکید بر لزوم همکاری تمام نهادهای ذی‌ربط در راستای برگزاری چنین برنامه‌هایی ابراز داشت: تمام دستگاه‌ها باید آموزش و پرورش را در این امر یاری داده و همچنین مربیان تربیت بدنی باید در راستای کشف و پرورش استعداد‌های دانش آموزان تلاش کنند.

قرائت سوگندنامه المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای از دیگر برنامه‌های این مراسم بود که در آن دانش آموزان سوگند یاد کردند تا تمام تلاش و توان خود را در راستای ایجاد وظایف خود به کار بگیرند.

محبوبه مساح نیز در این رابطه گفت: امروزه گسترش استفاده از بازی‌های رایانه‌ای و استفاده از فضای مجازی سبب شده است تا علاوه بر کاهش تحرک در میان دانش آموزان، مشکلاتی نظیر چاقی برای آنان به‌وجود آید که برگزاری چنین برنامه‌هایی موجب کاهش این آسیب‌ها می‌شود.

لازم به ذکر است این برنامه با همکاری تمامی معلمان این مدسه و بالاخص میترا اورنگ دبیر ورزش این آموزشگاه برگزار شد.

در پایان با  صرف صبحانه از تمامی افراد و دانش آموزان پذیرایی شد.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در چهارشنبه, ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۸ ق.ظ

دیدگاه