دیدار اعضای هیات تنیس روی میز اوز با رئیس و کارمندان اداره ورزش و جوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی

اعضای هیات تنیس روی میز اوز با گل و شیرینی هفته تربیت بدنی را به رئیس و کارمندان اداره ورزش و جوانان اوز تبریک گفتند.

در این دیدار که روز سه شنبه ۲۵ مهر صورت گرفت اعضای هیات تنیس روی میز از فعالیت ها و برنامه هایی که در راستای ارتقای ورزش تنیس در اوز دارند و برنامه های ترتیب داده شده این هیات به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با مسئول اداره به بحث و و گفت و گو پرداختند.

مومن مولوی ضمن تشکر از سید یوسف حسینی مسئول اداره ورزش و جوانان اوز گفت: ایشان ما را در بسیاری از فعالیت ها همراهی کرده و مسلما اگر جدیت ایشان در بحث پیگیری مسائل ورزش نبود، ورزش اوز تا به این حد پیشرفت نمیکرد.

محبوبه مساح کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش نیز در این رایطه افزود: تا کنون ارتباط تنگاتنگی بین اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش بوده و در خصوص ورزش تنیس نیز ما توانسته ایم با کمک این هیات در تمامی مدارس این ورزش را اجرا کنیم و حالا آنقدر این تنیس در بین جوانان ما محبوبیت دارد که میتوانیم مسابقات بین مدرسه ای در رشته تنیس را برگزار نماییم.

عارف مولوی رئیس هیات تنیس روی میز اوز گفت: پس از اتمام مراحل ساخت سالن اختصاصی تنیس روی میز برنامه های زیادی برای پیشرفت این ورزش داریم. ما امیدواریم بتوانیم میزبانی مسابقات استانی تنیس روی میز را دریافت کرده و تنیس بازانی حرفه ای را پرورش دهیم که بازیکنان اوز از مقام آوران این مسابقات باشند.

نوشاد نوشادی نیز ضمن تبریک هفته تربیت بدنی به رئیس اداره ورزش و جوانان اوز گفت: ورزش اوز در مدتی که سید یوسف حسینی مسئولیت آن را بر عهده گرفته با قبل قابل مقایسه نیست.

سید یوسف حسینی ضمن تشکر از حضور این عزیزانی گفت: تا کنون هر چه در توان داشته ایم را برای ورزش این منطقه نهادی ایم و از این پس نیز کم کاری نخواهیم کرد. وی ضمن آرزوی موفقیت برای هیات تنیس روی میز اوز افزود: امیدواریم در طی مدتی نه چندان طولانی شاهد مقام آوری تنیس بازان و عضویت آنان در تیم ملی باشیم.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در چهارشنبه, ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۹ ق.ظ

دیدگاه