برگزاری مسابقه والیبال آقایان به مناسبت هفته دفاع مقدس

مسابقه والیبال آقایان بین تیم های سپاه اوز و فیشور با نتیجه سه بر یک به سود تیم سپاه اوز روز یکشنبه ۲ مهر برگزار شد.

مسابقه والیبال آقایان که به مناسبت هفته دفاع مقدس بین تیم های سپاه اوز و فیشور ساعت ۱۹ روز یکشنبه در سالن سپاه  و با حضور  علی حاجی پور رئیس هیات والیبال اوز ،احمدی نماینده والیبال سپاه و عده ای از مردم و مسئولین برگزار گردید در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تیم سپاه اوز به اتمام رسید.

حاچی پور ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت:هدف گذاری در حوزه ورزش برای توجه بیشتر به موضوع اخلاق انجام شده است.در صورتی که بتوان برای مربیان یک برنامه مستمر و جذاب در حوزه مباحث تربیتی و فرهنگی طراحی و با کمک تمامی افرادی که در این زمینه دغدغه دارند، آن را پیاده کرد، می توان شاهد موفقیت هایی در حوزه اخلاق ورزشی بود. وی افزود :در صورتی که این برنامه با اعتقاد دنبال شود ، می تواند تاثیر خوبی در حوزه اخلاق ورزشی داشته باشد.

حسن احمدی نیز در این رابطه گفت:خداوند موهباتی به انسان داده است که بشر باید پاسدار این نعمت ها باشد و از آن به درستی استفاده کند. سازمان سپاه ورزشکاران برای سال جاری برنامه ها را تغییر داده و با رویکرد توانمندسازی مربیان در حوزه اخلاق، برای ترویج  ورزش در خانواده ها و بسیجیان راهکارهایی را ارایه کرده است .

لازم به ذکر است برنامه ها ی ورزشی هفته دفاع مقدس با برگزاری مسابقه فوتسال بین تیم شهرداری اوز و امید اوز که دوشنبه شب ساعت۲۱ در سالن ریاست جمهوری برگزار می شود ادامه خواهد داشت.

 

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۳ ق.ظ

دیدگاه