برگزاری مسابقات چندجانبه بانوان فیشور به مناسبت عید قربان

نظر به اینکه برگزاری مسابقات خوب و متعدد باعث ارتقای سطح بازی تیمی میشود تیم والیبال بانوان فیشور یکدوره مسابقه والیبال چندجانبه را به مناسبت عید قربان در فیشور برگزار نمود.

به گزارش فاطمه جمالی سرپرست تیم بانوان فیشور، پس از هماهنگی با اداره ورزش و جوانان اوز، هیات والیبال بخش اوز ، شورای ورزشی فیشور و هیئت ورزش بانوان و با وجود امکانات و بودجه کم، مسابقات در تاریخ ۱۶ و۱۷ شهریورماه برگزار گردید.

در این سری مسابقات مجموعا شش تیم از شهرستانهای لامرد،گراش،بیرم و بخش اوز شرکت کردند. تیم های آوای فیشور -سیمان لامرد-امید بیرم- بسیج فاطمیه گراش- آبشار اندیشه گراش و نصر ارد شرکت کنندگان در این دوره مسابقات بودند. بازیها از پنجشنبه ۸صبح شروع و روزجمعه ۱۲ ظهر به اتمام رسید. مسابقات در دو گروه برگزار شد؛

گروه الف: سیمان لامرد نصر ارد امید بیرم

گروه ب: آوای فیشور بسیج فاطمیه گراش آبشار اندیشه گراش

از گروه الف سیمان لامرد و امید بیرم و از گروه ب فیشور و آبشار اندیشه گراش به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. در مرحله نیمه نهایی تیم سیمان لامرد با نتیجه ۲ به ۱ تیم آوای فیشور را شکست داد و تیم امید بیرم با نتیجه ۲به صفر تیم آبشار اندیشه را شکست داد و دو تیم برنده به مرحله فینال راه یافتند.

جمعه ۱۷ شهریور تیم آوای فیشور و آبشار اندیشه به مصاف هم رفتند که با برتری ۲ بر صفر تیم آوا به مقام سومی دست یافت. بازی فینال نیز با برتری ۲ بر صفر تیم امید بیرم مقابل تیم سیمان لامرد به پایان رسید. در این دوره مسابقات خانم محمدی آزاد از تیم آوای فیشور توانست موفق به کسب مقام بازیکن برتر شود.

در پایان مراسم اهدای جام و هدایا با حضور شورای اسلامی فیشور،شورای ورزشی فیشور و علی حاجی پور رییس هیات والیبال بخش اوز به پایان رسید.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۵ ق.ظ

دیدگاه