فستیوال مدارس فوتبال قطب ۳ استان به میزبانی اوز با حضور ۶ مدرسه فوتبال آغاز شد

به گزارش سایت خبری اوز امروز، فستیوال مدارس فوتبال قطب ۳ استان در رده نونهالان  با حضور ۶ مدرسه فوتبال: بلوکی اوز، شهید چمران و پیروانی لار، خلیج فارس گراش، وحدت و نبرد خور ۲ مردادماه ۹۶، در ورزشگاه شهدای اوز آغازشد.

عبدالحمید پیشداد مدیر مدرسه بلوکی اوز گفت: به پیشنهاد مسعود مقیم مدرس مدرسه فوتبال بلوکی ۸ ماه پس از آغاز به کار این مدرسه، درخواست میزبانی این فیستوال شد که با همکاری کامجو رئیس هیئت فوتبال و رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال اوز، استان با این پیشنهاد موافقت کرد.

 

 

وی افزود: با حضور آقایان مقیم، نصیری، ملیحی و رحیمی مربیان مدرسه فوتبال بلوکی اوز و حضور آقای ذوالنوریان استعداد یاب و نماینده فدراسیون فوتبال استعدادها شناسایی می شوند و سایر استعدادها مانند مصطفی مرادی به تیم های ملی معرفی می شوند. مدیر مدرسه بلوکی از بخشدار و حامیان مدرسه فوتبال تشکر کرد و گفت: با حمایت از مدارس فوتبال دروازه طلایی به روی بازیکنان باز خواهد شد.

 

 

کامجو رئیس هیئت فوتبال لارستان ورزش را مقوله علمی و عملی دانست و افزود: در مدارس فوتبال همه دانش آموزان دارای شناسنامه هستند و بازیکنان فقط از طریق مدارس فوتبال استعدادیابی شده و به تیم های ملی معرفی می شوند.

 

 

ذوالنوریان سراستعدادیاب و نماینده فدراسیون فوتبال در این فیستوال گفت: به عنوان بازیکن و مربی در گذشته به منطقه آمده و استعدادهای خوبی در فوتبال وجود دارد. ۲ ماه گذشته نیز در گراش و اوز بازیکنان استعدادیابی شدند و مصطفی مرادی و محمدی از گراش به اردوی تیم ملی نوجوانان معرفی شدند. درحقیقت مربیان مدارس فوتبال از پیشرفت بازیکنان و معرفی به رده های بالاتر لذت می برند.

 

در این فیستوال استعدادها توسط ذورالنوریان و نصیری از شیراز  و جعفری از لار به عنوان استعداد یاب شناسایی شده و به استان معرفی می شوند و پس از انتخاب در استان به مربیان تیم ملی معرفی می گردند. جعفری دراین مورد گفت: امروز فیستوال زیر ۱۲ سال برگزار می گردد و فردا ۳ مرداد، فستیوال زیر ۱۰ سال با شرکت مدارس بیشتری برگزار می شود. نتیجه مسابقات اهمیت زیادی ندارد بلکه هدف شناسایی استعدادهاست. مسابقات امروز در ۲ گروه ۳ تیمی آغاز شد.

 

در گروه اول مدارس: شهید چمران لار، پیروانی لار و خلیج فارس و در گروه دوم مدارس: بلوکی اوز، نبرد و وحدت خور حضور دارند.

 

 

علاوه بر مربیان، سرپرستان و بازیکنان ۶ مدرسه فوتبال، بخشدار، شهردار،رئیس ورزش و جوانان و روسای دانشگاه آزاد، بانک ملی، ملکی معاون آموزش و پرورش، نماینده دانشگاه پیام نور، نمایندگان عصر اوز و پیام اوز، رئیس و اعضای هیئت فوتبال لار و اوز  و جمعی از مسئولین و معتمدین و خانواده های بازیکنان در افتتاحیه این فستیوال حضور داشتند.

00   

گالری عکس

گالری عکس2 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۸:۰۳ ق.ظ

دیدگاه