افتتاح مهمانسرا و آموزشکده اداره ورزش و جوانان اوز،خیریه شادروان محمد اسماعیل نظری

به گزارش سایت خبری اوز امروز، آموزشکده و مهمانسرای اداره ورزش و جوانان اوز خیریه شادروان محمد اسماعیل نظری با حضور جمعی از مسئولین و ومعتمدین در ۱۶ فروردین ماه سال ۱۳۹۶، افتتاح شد.

در آئین افتتاح این ساختمان آتش فراز بخشدار، شیخ انصاری مدیر مجتمع دینی فرهنگی امام شافعی،حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان، رضایی رئیس آموزش و پرورش، رضوی ودری فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، محمد رفیع نامی نماینده خیر، بالانچی و پیشداد روسای سابق تربیت بدنی، روسای بیمارستان و اتاق اصناف، اعضای انجمن خیریه اوز و جمعی از مسئولین و معتمدین حضور داشتند.

 

سیدیوسف حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان در مورد این پروژه گفت: این ساختمان برای رفع مشکل اسکان مربیان و داوران و برگزاری کلاس های آموزشی به همت خانواده مرحوم محمد اسماعیل نظری و با همکاری عبدالمجید جباری و محمد رفیع نامی ساخته شده است. زیر بنای ساختمان ۱۲۵ متر مربع است که ۱۰۵ میلیون تومان به همت خانواده مرحوم نظری برای ساختمان و ۳۰ میلیون تومان به همت عبدالمجید جباری برای تجهیز ساختمان هزینه شده است.

 

وی مهندس رحمانزاده و میراحمدی را پیمانکاران ساختمان معرفی کرده که در موعد مقرر و با کیفیت مناسب تحویل داده اند. حسینی در پایان افزود: دراین ساختمان کلاسی برای آموزش همزمان ۳۰ نفر و ۳ اتاق با تجهیزات کامل برای اسکان همزمان ۱۰نفر فراهم شده است.

در پایان لوح تقدیر به محمد رفیع نامی نماینده خانواده مرحوم محمد اسماعیل نظری و عبدالمجید جباری  اهدا شد.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۱ ق.ظ

دیدگاه