همایش مشترک کوهپیمایی و طبیعت گردی آبشار دروای بیدشهر اوز

به گزارش سایت هیات کوهنوردی اوز، بمناسبت ملی شدن صنعت نفت و پایان سال ٩۵ هجری شمسی، برنامه مشترک کوه پیمایی و طبیعت گردی آبشار دروای بیدشهر اوز با حضور نزدیک به ١٣٠ نفر از  شهرهای اوز، لار و بستک در روز جمعه ٩۵/١٢/٢٧ برگزار شد. این مسیر که رفت و برگشت آن ۴ کیلومتر محاسبه شد شامل عبور از سد و مسیرهای مالرو و پاکوب می شد که به واسطه بارندگی شب گذشته طراوت و زیبایی خاصی نیز به خود گرفته بود و گروه های شرکت کننده را مجذوب شگفتی های خاص طبیعی خود کرد.

در این برنامه گروه های زیر با دعوت و هماهنگی انجمن طبیعت گردی تاگاره و هیات کوهنوردی اوز حضور داشتند: هیات کوهنوردی اداره ورزش و جوانان اوز، انجمن طبیعت گردی تاگاره اوز، اعضای انجمن ادبی تائب خانه فرهنگ اوز، گروه کوهنوردی ایراهستان لار، گروه کوهنوردی اوراز لار، گروه کوهنوردی بانوان دوران لار، گروه کوهنوردی شاکری لار، گروه کوهنوردی چکاد لار، گروه کوهنوردی جهانگیریه بستک

این برنامه که از ساعت ۶ صبح با تجمع در دوراهی اوز- کوره شروع شده بود با خوشامدگویی سید یوسف حسینی، رییس اداره ورزش و جوانان اوز، در ابتدای سد جدیدالاحداث بیدشهر، صرف صبحانه و عکس دسته جمعی در ساعت ١١ پایان یافت. در طی مسیر نیز اطلاعاتی در مورد سازه های قدیمی سد و منطقه به همنوردان داده شد.

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در جمعه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۳ ب.ظ

دیدگاه