گزارشی از فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در اوز

هیئت فوتبال اوز:

تیم جوان و باانگیزه شهید جعفریان کهنه با حمایت همه جانبه تماشاگران خود برای اولین بار بر پله قهرمانی بیست و ششمین دوره مسابقات فوتسال رمضان اوز یادواره شادروانان منصور و نادر هاشم پور ایستاد تا نخستین جام قهرمانی این دوره ها توسط کاپیتان محبوب این تیم وحید عبدی بالا رود.

این دوره از رقابت ها با شرکت ۱۶ تیم از بخش اوز شروع گردید و پس از انجام ۵۴ مسابقه برگزار شده تیم های شاهین اوز و محلچه دیدار رده بندی و تیم های پرطرفدار شهیدجعفریان کهنه و وحدت کوره فینال این دوره را برگزار کردند.

تیم شاهین اوز که خود را مستحق حضور در فینال می دید توانست در یک بازی برتر و تماشایی تیم یکدست محلچه را با نتیجه ۱۱ بر ۴ شکست دهد تا رتبه سوم را اَز آن خود کند.

تیم وحدت کوره آمده بود تا از عنوان قهرمانی سال قبل خود دفاع کند ولی با صخره ای به نام تیم شهیدجعفریان کهنه مواجه شد و نتوانست حریف این تیم جوان شود. بازی فینال در حضور مسئولین ورزشی و سیاسی بخش اوز و همچنین جمع کثیری از تماشاگران پرتعداد و پرشور که جو خاصی به سالن داده بودند ، برگزار گردید.

تیم وحدت کوره که از حضور دروازه بان اصلی خود مهدی رفیعی محروم بود، ضربه ای سنگین خورد. نیمه اول بازی با نتیجه ۵ بر ۱ به سود غیورمردان تیم شهیدجعفریان کهنه به پایان رسید تا با خیالی نسبتاً راحت به صحبت های مربیان خود گوش فرا دهند. آغاز نیمه دوم با حملات پردامنه و سنگین وحدت کوره همراه بود اما دیری نپایید که گل ششم تیم کهنه روی ضدحمله به ثمر رسید تا حملات تیم وحدت کوره را فروکش کند. بازیکنان کوره که چیزی برای از دست دادن نداشتند باز هم به سمت دروازه تیم کهنه هجوم می آوردند اما بازیکنان و دروازه بان یونس محمودی مانع از به ثمر رسیدن گل می شدند و روی حملات برنامه ریزی شده این تیم شهیدجعفریان کهنه بود که گل های هفتم و هشتم و نهم را به ثمر رساند تا  آب یخی بر پیکر بی جان کوره فروریزد. دقایق پایانی گل دوم تیم کوره به ثمر رسید تا در نهایت نتیجه ای غیرمنتظره به وقوع بپیوندد و تیم شهیدجعفریان کهنه با نتیجه ۹ بر ۲  به حق پیروز این میدان بزرگ لقب گرفت تا نخستین قهرمانی خود را در بیست و ششمین دوره این رقابت ها جشن بگیرد. گلزنان تیم کهنه عیسی رضایی(۴گل)، وحید عبدی(۲گل)، سیدمحمد حسینی(سیداحمد)(۲گل) و حسین پاسلاری بودند. در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز سیدیوسف حسینی مسئول اداره ورزش و جوانان اوز ، میلاد پیشداد رئیس هیئت فوتبال بخش اوز، رامین امیری مسئول کمیته اجرایی، بهار بخشی زاده مسئول کمیته انضباطی،  طیب منظریان دبیر هیئت فوتبال، اسد نیامبارک مسئول کمیته داوران، کامجو مسئول هیئت فوتبال شهرستان لار، مجید عسکری دبیر هیئت فوتبال لار، جعفر راستگو، محسن مهرآوران و محمود محبی از اعضای شورای اسلامی شهر اوز، ابراهیم فیروزی رئیس شورای اسلامی بخش اوز، مسعود اشرافی دهیار شهرک توحید کهنه، دکتر اسماعیل زمانی (متخصص چشم) از پیشکسوتان فوتبال روستای کهنه، طاعتی و مختاری از پیشکسوتان فوتبال کوره و جمعی از معتمدین و پیشکسوتان ورزش بخش اوز حضور داشتند و به بازیکنان و تیم ها هدایایی به شرح زیر اهدا نمودند.

به داوران بازی نهایی محمد لطافت(قاسم) ، امیرحسین مرادی و عبداله خالقی و همچین به عبدالرحیم بلوکی جهت کمک در امیر خنک سازی سالن و تهیه کولر هدایایی اهدا گردید.

آقای گل و بهترین بازیکن این دوره: مسعود نظافت از تیم وحدت کوره

بهترین داور این دوره: اسداله نیامبارک

تیم اخلاق این دوره: شاهین اوز

جام مقام سوم و هدیه ۵۰۰,۰۰ تومانی: تیم شاهین اوز

جام نائب قهرمانی و هدیه ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومانی: تیم وحدت کوره

و بالاخره جام قهرمانی و هدیه ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومانی: تیم شهیدجعفریان کهنه

 بازیکنان تیم شهیدجعفریان کهنه پس از گرفتن جام قهرمانی خوشحالی خود را با تماشاگران فهیم روستای کهنه تقسیم کردند و مدتی را در سالن به جشن و خوشحالی پرداختند.

لازم به ذکر می باشد که جام ها و هدیه نقدی از طرف خانواده هاشم پور به تیم ها اهدا گردیده است.

 

منبع: وبسایت هیات فوتبال اوز

00   

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۵:۰۳ ق.ظ

دیدگاه