راهیابی دو تیم والیبال بانوان اوز به مسابقات سوپرلیگ استان فارس

تیم های والیبال یاران حمیدویوسف و نفت اوز در اسفند ماه در مسابقات لیگ باشگاه های استان فارس در بخش بانوان شرکت نمودند. در این مسابقات که ابتدا در دو دور رفت و برگشت در شهرستان های فسا و اقلید برگزار گردید، ۱۶ تیم حضور داشتند. تیم های نفت و یاران اوز توانستند با کسب امتیاز لازم به جمع هشت تیمی بپیوندند که سال آینده جواز حضور در مسابقات سوپرلیگ استان را دارند.

در این بین، تیم یاران حمید و یوسف اوز توانست با غلبه بر حریفان خود در مرحله MW به همراه تیم های هخامنش شیراز، جوانان آباده و شیراز جوان به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

بنا بر گزارش هیات والیبال استان فارس، مسابقات نیمه نهایی و نهایی در اردیبهشت ماه ۹۵ برگزار خواهد گردید.

هیات والیبال بخش اوز این افتخار آفرینی دو تیم شرکت کننده و کسب جایگاه شایسته در استان فارس را ارج نهاده  و آرزمند موفقیت تیم یاران حمید و یوسف اوز در مرحله بعدی این رقابت ها می باشد.

اسامی بازیکنان تیم یاران حمید و یوسف:

فاطمه بذرافشان، لیلا و سهیلا پیشدست، طاهره شهنوازی، فاطمه و میترا اورنگ، پریسا چمن فر، فاطمه گرامپور، فهیمه مبصر، آسانا طیوری، صفا نورانی، امینه امینی، راضیه کارگر

مربی :فاطمه کامیاب سرپرست: فوزیه بذرافشان

اسامی بازیکنان تیم نفت اوز:

فریبا مولوی، شبنم رجایی،سلیمه ستوده، راضیه راستگو، فاطمه لطافت، شهلا نیامبارک، زینت راوند، سپیده بدری، مریم رضایی، غزل ریاحی، فرشته راستگو، مهرنوش امینی، مریم میراحمدی

مربی: مریم حسین زاده، سرپرست: فاطمه گل ریاحی و پروین لطافت

.

.

 

پ ن: عکس استقبال از تیم والیبال نفت در گالری قابل مشاهده می باشد.

00

گالری عکس

گالری عکس2 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در چهارشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۸:۱۵ ق.ظ

دیدگاه