افتخاری دیگر: درخشش تیم کاراته بانوان اوز در مسابقات استانی

مسابقات قهرمانی انتخابی لیگ کشور و سوپرلیگ تیم استان که در تاریخ ۹۴/۵/۲ در سالن پایگاه قهرمانان کاراته با حضور ۲۵۰ شرکت کننده از شهرهای مختلف استان برگزار گردید.

در این مسابقات تیم کاراته بانوان اوز یاران شادروان عبدالعزیز هنری با حضور ۶ شرکت کننده توانست با اقتدار افتخار آفرینی کند.

مهرنوش حاجیان در رده قهوه ای مشکی در وزن ۶۸- توانست حریفان خود را شکست دهد و به دلیل مصدومیت قادر به ادامه رقابت نبود که به مقام سوم دست یافته و به لیگ کشوری دعوت گردید.

مینا بحرانی رده سبز آبی بنفش در وزن ۵۹- با اقتدار توانست حریفان خود را شکست داده و به مقام قهرمانی دست یابد و به اردوی سوپرلیگ استان دعوت گردد.

فتحیه بذرافکن رده زرد و نارنجی در وزن ۶۸- توانست حریفان خود را شکست دهدو با وجود ناعادلانه بودن جدول مسابقات در فینال نتوانست حریف کمر قهوه ای خود را شکست دهد و به مقام دوم دست یافت و به اردوی سوپرلیگ کشور دعوت گردید.

دیگر شرکت کنندگان این مسابقات این رقابت ها مروارید رنجبر، هستی فریدی و فرنوش نیامبارک بودند که فرنوش نیامبارک در رده قهوه ای مشکی با اقتدار توانست دو نفر از حریفان خود را شکست دهد اما به دلیل مصدومیت از ادامه بازی ها محروم شد.

مربیگری تیم اوز به عهده مهرنوش حاجیان بوده و سرپرستی آن را سنا ملایی به عهده داشت که با همراهی بی دریغ هیات کاراته توانستند بار دیگر برای شهرمان افتخارآفرینی نمایند.

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در یکشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۷:۴۸ ق.ظ

دیدگاه