اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در اوز

بیست و پنجمین دوره جام فوتسال رمضان اوز یادواره شادروانان منصور و نادر هاشم پور در سالن میراحمدی اوز با شرکت ۱۵ تیم از بخش اوز با تلاش هیئت فوتبال بخش اوز به نحو شایسته ای برگزار گردید که تیم تهاجمی وحدت کوره با اقتدار و حمایت تماشاگران خود بر سکوی اول این مسابقات ایستاد.

شب اختتامیه این مسابقات در حضور رئیس اداره ورزش و جوانان بخش اوز ، اعضای هیئت فوتبال بخش اوز ، اعضای شورای اسلامی شهر اوز، فرمانده نیروی انتظامی و بسیج اوز، پیشکسوتان و معتمدین ورزش اوز و البته سالن مملو از تماشاگر دیدار رده بندی و نهایی به انجام رسید.دیدار رده بندی بین دو تیم پرتماشاگر کهنه و محلچه بود که تیم کهنه در یک بازی برتر و زیبا توانست با نتیجه ۴ بر ۱ برنده بازی شود و همانند سال قبل باز هم  به مقام سوم این دوره نائل گشت. هر ۴ گل تیم کهنه را عیسی رضایی به ثمر رساند و تک گل تیم محلچه توسط سعید آگاه زده شد.

دیدار نهایی و پایانی این رقابت ها بین دو تیم امید الف اوز و وحدت کوره با تشویق بی امان تماشاگران تیم برگزار شد. هر دو تیم به دنبال اولین قهرمانی خود در این مسابقات جام رمضان بودند و این مسئله بر حساسیت بازی افزوده بود. نیمه اول بازی بسته و محتاطانه ای از هر دو تیم شاهد بودیم و موقعیت کمی روی دروازه ها ایجاد شد ولی تیم باتجربه کوره از محدود موقعیت های خود استفاده کرد و توسط مسعود نظافت به گل برتری در نیمه اول دست یافت. تیم امید اوز که بازی را باخته می دیدند بر حملات خود افزودند تا اینکه بالاخره توسط بازیکن زیرک خود اسداله نیامبارک به گل تساوی دست یافتند. بعد از زدن گل تساوی روحیه تیم امید اوز دوچندان شد و دقایقی سوار بر بازی بودند. برخلاف جریان بازی این تیم وحدت کوره بود که توسط علی صدیقی به گل دوم رسید و دقایقی بعد با مهرداد طاعتی به گل سوم رسید. در ادامه تیم امید اوز بازی را به صورت آوردن دروازه بان به جلو ادامه داد ولی راهی از پیش نبرد و روی ضدحمله دو گل دیگر خورد تا بازی با نتیجه ۵ بر ۱ به سود وحدت کوره خاتمه پذیرد و برای اولین بار قهرمان این دوره لقب بگیرد.

مراسم اهدای جام و جوایز با حضور مسئولین مذکور با نظم خاصی برگزار شد و جوایز مختلف به تیم ها و بازیکنان برتر این مسابقات به شرح زیر اهدا گردید.

تیم قهرمان : وحدت کوره ( جام قهرمانی به همراه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه نقدی)

تیم نائب قهرمان : امیدالف اوز(جام مقام دومی به همراه ۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه نقدی)

تیم مقام سوم: شهیدجعفریان کهنه ( جام مقام سوم به همراه ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه نقدی)

تیم اخلاق: شاهین الف اوز

آقای گل : مسعود نظافت از تیم وحدت کوره با ۲۳ گل زده

بهترین بازیکن فنی: عبدالجبار رضایی زاده از تیم محلچه

بهترین دروازه بان: ساجد بدری از تیم امید الف اوز

منبع: www.marbooti.blogfa.com

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در پنج شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۳۱ ق.ظ

دیدگاه