اختتامیه مسابقات والیبال بانوان جام رمضان

مسابقات والیبال چهارنفره بانوان “جام رمضان” برای نخستین بار در اوز توسط روابط عمومی و امور جوانان تربیت بدنی اوز برگزار گردید. این شیوه از مسابقات چهار نفره (محله ای) که در منطقه تا حدودی نا آشنا می باشد، در سراسر کشور و حتی در بیشتر کشورهای جهان به صورت رسمی برگزار می گردد و همواره مورد استقبال والیبالیست ها قرار گرفته است و علی رغم تصور افرادی که اطلاعات کمی در این زمینه دارند، اجرای بازی های آن توانایی بالای ورزشکار و تکاپوی زیادی را می طلبد چراکه تعداد بازیکنان آن کمتر از ۶ نفر می باشند. ضمنا تمامی قوانین اجرای بازی مشابه والیبال ۶ نفره بوده به استثنای آرایش تیمی که به جای آن ترتیب زدن سرویس اهمیت دارد.

این مسابقات در اوز با همکاری تعدادی از بانوان ورزشکار روز سه شنبه مورخ ۹۴/۴/۹ با شرکت هفت تیم آغاز گردید. برای ثبت نام، اطلاع رسانی در سطح منطقه انجام گرفت و علاوه بر ۶ تیم از اوز، یک تیم نیز از شهرستان خنج در این مسابقات شرکت نمودند. از تیم های شرکت کننده مبلغ ۴۰ هزار تومان هزینه ورودی دریافت گردید و جوایز تیم های برنده علاوه بر مدال های یادبود مسابقات به ترتیب ۱۵۰، ۱۲۰، ۹۰ هزار تومان برای مقام های اول تا سوم در نظر گرفته شد. به بقیه تیم های شرکت کننده نیز جوایزی به رسم یادبود تعلق گرفت.

مسابقات به صورت دوره ای و در ۷ شب برگزار گردید گه مجموعا ۲۱ دیدار بین تیم های شرکت کننده صورت پذیرفت که در پایان مقام های اول تا هفتم مشخص شدند که به ترتیب تیم ناوک، زبانکده نیما، موبایل سون، امید اوز، پرواز، سعادت و ایمان بودند.در مراسم اختتامیه که یکشنبه شب مورخ ۹۴/۴/۲۱ پس از پایان بازی ها و با حضور مسولین برگزار شده بود از ورزشکاران، داوران و دست اندرکاران تقدیر به عمل آمد. در این مراسم پس از تلاوت کلام الله مجید، ریاست تربیت بدنی ضمن تشکر از حضور مسئولین  از برپایی چنین مسابقاتی برای اولین بار در اوز قدردانی نموده و همکاری خود را دربرگزاری دوره های بعد اعلام نمود. سپس مریم میراحمدی به عنوان مسئول برگزاری مسابقات گزارشی از برگزاری مسابقات ارائه نمود و پس از آن جوایز تبم ها توسط مسئولین حاضر در مراسم اهدا گردید.

 

 

00

گالری عکس

گالری عکس9 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در سه شنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۳۵ ق.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    سلام
    خدا قوت چرا اسامی ورزشکاران تیم هیا برتر را ننوشتید؟ چرا عکسهای مسابقات اینقدر بی کیفیته؟

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه