گزارش واحد بیمه ورزشی اوز

واحد بیمه اداره ورزش و جوانان اوز آمار دقیقی از تعداد بیمه شدگان سال جاری ارائه نمود. بر اساس این گزارش تا کنون تعداد کل آقایان بیمه شده ۱۸۱ نفر و تعداد کل بانوان بیمه شده ۱۸۰ نفر می باشد که جمعا تعداد ۳۶۱ نفر ورزشکار تحت پوشش بیمه ورزشی قرار گرفته اند. رشته فوتبال با تعداد ۷۶ نفر و پس از آن آمادگی جسمانی بانوان  با ۵۴ نفر و والیبال بانوان با ۳۵ نفر بیمه شده به ترتیب بیشترین آمار بیمه شدگان را دارا می باشند.

به نظر می رسد این تعداد با توجه به میزان فعالیت ورزشکاران در رشته های مختلف، هنوز به حد قابل قبول خود نرسیده است. روستاهای تابعه نیز تا کنون جهت این امر اقدامی ننموده اند و تمامی رشته ها بیمه شدگانی کمتر از تعداد واقعی ورزشکاران دارند. از آنجاییکه امر بیمه ورزشی یکی از مسائل مهمی است که اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست و همواره مورد توجه ورزشکاران و سرپرستان بوده است، بدینوسیله واحد بیمه اداره ورزش و جوانان اوز از افراد و رشته هایی که تا کنون جهت این مهم اقدامی ننموده اند، تقاضا می نماید هرچه سریعتر تحت پوشش بیمه قرار گیرند و با در دست داشتن کپی کارت ملی و مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان به اداره ورزش و جوانان مراجعه نمایند.

رشته های بیمه شده آقایان: فوتبال، بسکتبال، هندبال، بدنسازی و پرورش اندام، کاراته، ووشو، ژیمناستیک، سوارکاری، دوچرخه سواری، شطرنج

رشته های بیمه شده بانوان: آمادگی جسمانی، والیبال، کاراته، پینگ پنگ، ژیمناستیک، سوارکاری، شنا، بسکتبال، فوتسال، هندبال

 

00

گالری عکس

گالری عکس1 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در سه شنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۷:۰۸ ق.ظ

دیدگاه