نشست هیات فوتبال بخش اوز با شورای ورزشی کوره

هیات فوتبال بخش اوز به منظور ارتباط و همکاری بهتر و بیشتر با روستاهای بخش اوز، طرح نشست با شوراهای ورزشی را آغاز نمودند و اولین روستا کوره بود. این نشست در دفتر دهیاری و شورای اسلامی کوره با حضور سید یوسف حسینی مسئول اداره ورزش و جوانان اوز، منصوری رئیس شورای اسلامی کوره، مختاری عضو فعال شورای ورزشی کوره و جمعی از فعالان ورزشی آن روستا و همچنین تعدادی از اعضای هیات فوتبال اوز در جمعه شب هیجدهم اردیبهشت ماه برگزار گردید.

سید یوسف حسینی با ذکر چند عنوان شروع کننده جلسه بود. اول: لازم و ضروری بودن تشکیل شورای ورزشی قوی و چندین نفره متشکل از آقایان و بانوان، دوم: لزوم چند بعدی شدن ورزش کوره و تشکیل تیم های ورزشی دیگر همانند والیبال، تنیس روی میز و سایر رشته ها علاوه بر فوتبال.

در ادامه فعالین ورزشی کوره انتظارات خود را از هیات فوتبال اینچنین بیان کردند: اختصاص دادن میزبانی به کوره در برخی مسابقات رسمی بخش، حدالامکان مسابقات در ایام تابستان و تعطیلی مدارس باشد، پیگیری مجدد اداره ورزش و جوانان اوز در رابطه با ساخت سالن ورزشی کوره و اجرای به موقع برنامه های اعلام شده.

در ادامه میلاد پیشداد رئیس هیات فوتبال بخش اوز تقویم شش ماهه هیات فوتبال را قرائت نمود و اعلام داشت که طبق برنامه هیات فوتبال، یک نماینده از روستای باید در جلسات هیات حضوری فعال داشته باشد تا ارتباط و همکاری در آینده راحت تر و سریع تر انجام گیرد و نیز یادآور شد که تیم های پایه کوره برای شرکت در جشنواره فوتبال در اواسط خردادماه آماده باشند.

سپس سید مرتضی هاشمی مسئول کمیته انضباطی به مواردی در رابطه با آموزش صحیح ورزش اشاره نمود. طیب منظریان، مجید لطافت و عارف حاجی پور از دیگر شرکت کنندگان این نشست بودند که در رابطه با برگزاری جام رمضان همفکری نمودند.

00

گالری عکس

گالری عکس3 عکسنوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در یکشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۴:۳۵ ق.ظ

دیدگاه