مدال قهرمانی کاپ تکنیک و جنگندگی مبارزین اوزی

مبارزین اوز مدال قهرمانی  کاپ تکنیک  و جنگندگی را به دست آوردند و به مسابقات ۷ star راه یافتند.
مسابقات قهرمانی سی شین کیو کوشین   کشور، انتخابی راهیابی به مسابقات حرفه ای ۷ star در تاریخ ۱ اسفند ماه ۹۳ در سالن کبکانیان تهران برگزار شد .و مبارزین استان فارس  به مربیگری استاد راستگو در این مسابقات حاضر بودند  که مبارزین اوزی تیم به خوبی درخشیدند.
وحید ضیایی مبارز ۶۵ کیلویی  پس از ارائه مبارزاتی زیبا ، تکنیکی و قدرتمندانه  به نیمه نهایی رسید و  پس از  سه راند مسابقه به خاطر وزن کمتر حریف، مسابقه را به مبارز تهرانی  واگذار و به مدال برنز مسابقات دست یافت .

فرشاد نیامبارک مبارز شیر دل اوزی که با ۹۰ کیلو وزن در دو وزن( ۹۵-) و آزاد(۹۵+)شرکت کرده بود که کار بسیار دشواری است ،در (۹۵-) با پشت سر گذاشتن حریفان به نیمه نهایی رسید که در این دور با اشتباه و بی عدالتی داوران، مسابقه را به حریف لرستانی خود واگذار کرد در حالی که همه حاضرین برنده را مبارز اوزی میدانستند ایشان ولی نتیجه را بدون اعتراض پذیرفت  و  این حرکت  باعث تحسین همگان شد و در این وزن به مدال برنز قناعت کرد.

اما اوج کار نیامبارک در وزن آزاد بود جایی که حریفان بسیار  سنگین وزن تر از او حاضر بودند و این مبارز با شجاعت خود همه مبارزین را از سر راه برداشت به خصوص شکست دادن دو مبارز ۱۵۰ کیلویی و ۱۳۰ کیلویی بسیار مورد توجه قرار گرفت و با قدرت تمام به مدال طلای وزن آزاد  رسید .
در پایان مسابقات وحید ضیایی به عنوان فنی ترین مبارز ایران و نیامبارک به عنوان جنگنده ترین مبارز ایران شناخته شدند و هر دو به مسابقات حرفه ای ۷ star که در رینگ برگزار خواهد شد راه یافتند ./ رحیمی اوز

منبع: وبلاگ مربوطیmobarezin evazi 7star (2)

0
0
  

نوشته شده توسط اداره ورزش و جوانان اوز در دوشنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۶:۳۳ ق.ظ

دیدگاه