درخشش تیم کیوکوشین اوز در مسابقات استانی

در تاریخ ۳۰/۸/۹۳ مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته اوز استان فارس در سالن پایگاه قهرمانی شیراز برگزار شد که تیم کیوکوشین اوز نیز در اوزان مختلف حضور پررنگی داشت و توانست به عناوین خوبی دست پیدا کند.

عناوین کسب شده توسط مبارزین:

۱- فرشاد نیامبارک در حالی که بیشتر از ۹۰ کیلوگرم وزن نداشت در وزن آزاد به مبارزه پرداخت و برای سومین بار پیاپی به مدال طلای وزن آزاد رسید و عنوان ستاره مسابقات را کسب کرد.

۲- ماجد زرگرنژاد مبارز ۳۰ کیلوگرم اوز که با پیشرفت چشمگیر در چند ماه اخیر مبارزات خیلی خوبی را به نمایش گذاشته بود، توانست مدال طلای این وزن را به دست آورد.

۳- مبین مولوی مبارز ۲۵کیلوگرم اوزی که برای دومین بار پیاپی توانست به مدال طلای مسابقات برسد و نوید مبارزی بزرگ را در آینده داد.

۴- مرتضی مشکینی که در رده زیر کمربند زرد شرکت کرده بود با دلاوری خود توانست به مدال برنز ۳۰ کیلو مسابقات برسد.

۵- پوریا احمدی پورمبارز عنوان دار اوز به مقام چهارم وزن ۴۰ کیلوگرم رسید.

۶- امیر زینلی به مقام چهارم وزن ۲۵ کیلوگرم رسید.

شگفتی بزرگ مسابقات شکست قهرمان ایران آقای وحید ضیایی مبارز ۷۰ کیلویی که مقام قهرمانی جوانان ایران و سومی امیدهای ایران را داراست، بود که بر اثر یک حادثه شکست را در دور دوم پذیرا شدند. و این نشان از قدرت مبارزان استان فارس است که قهرمانان ایران نیز تهدید می شوند. ولی قطعا این مبارز بزرگ ما در مسابقات آینده جبران خواهد کرد زیرا هدف او مسابقات جهانی ۲۰۱۵ است.

در پایان تیم اوز به مقام دوم تیمی مسابقات دست یافت و تیم های شیراز و مرودشت به ترتیب اول و سوم شدند.

سرمربی تیم آقای جعفر راستگو امور فنی تیم اوز در این مسابقات را به آقایان ولید ضیایی قهرمان آسیا و ایران، و آقای طاها سخنگو قهرمان سابق جوانان ایران سپرده بود که به خوبی از پس این مسولیت بر آمدند.

اسامی بیقه مبارزین اوز: عرفان عزیزی، محسن دستوری، ابوالفضل روستا.

 

 

رونوشت: نشریه عصر اوز

00

گالری عکس

گالری عکس5 عکسنوشته شده توسط اپراتور سایت در یکشنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۷:۵۱ ق.ظ

دیدگاه